42.000 ден

Description

  • Përbërja: tyl me guralecë.
  • Përmasat: sipas masës

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fustan”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: МЕК СИЛВЕР ДООЕЛ увоз-извоз Друштво за производство трговија и услуги -ОХРИД
  • Vendor: Елена Укоевска
  • Address: ул. Цар Самуил бр.24
    Охрид
    6000
  • No ratings found yet!
Sale! View Details

Earrings with Macedonian ruby

8.900 ден 6.200 ден Quick Shop
Sale! View Details

Прстен

12.800 ден 9.995 ден Quick Shop
View Details

Byzylyk/Hallkë dore

33.500 ден Quick Shop
View Details

Oбетки како цвет

5.800 ден Quick Shop