27.500 ден

Description

  • Composition: velvet, gold/silver thread, decorative stones, handmade
  • Dimensions: custom-made

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Formal ensemble”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Fisnike Demiri
  • Vendor: Fisnike Demiri
  • Address: ул. Гоце Делчев бр.45
    Гостивар
    1230
  • No ratings found yet!
Sale! View Details

FUSTAN ME KADIFE DHE SRMA, MAKINA EKZLUZIVE

55.000 ден 42.999 ден Quick Shop
View Details

Фустан со кадифе и срма , машински изработен

42.000 ден Quick Shop
View Details

Свечен костум

27.500 ден Quick Shop