3.000 ден

Description

Composition: silver

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Filigree earrings”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: ФИЛИГРАНИСТ-МАРИЈАНА ПИПИЛИЕВА-ОХРИД
  • Vendor: Маријана Пипилева
  • Address: Св. Климент Охридски бр.40
    Охрид
    6000
  • No ratings found yet!
View Details

Trains necklace

6.500 ден Quick Shop
View Details

Прстен

3.600 ден Quick Shop
View Details

Брош пеперутка

8.000 ден Quick Shop