100 ден

Description

  • Fasule e djallit në tavë (me speca djegës të thatë)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fasule e djallit në tavë”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Етно ресторан САЈГИЈА
  • Vendor: Слаѓана Котевска
  • Address: ул. Индустриска бр.1
    Гостивар
  • No ratings found yet!
View Details

Роденденско мени за деца -Пакет 2

2.000 ден Quick Shop
View Details

Çorbë e gjyshes

100 ден Quick Shop
View Details

Ајвар-мала тегла

150 ден Quick Shop
View Details

Роденденско мени за возрасни-Пакет 2

4.000 ден Quick Shop