42.000 ден

Description

  • Composition: tulle with zircons
  • Dimensions: custom-made

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dress”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: МЕК СИЛВЕР ДООЕЛ увоз-извоз Друштво за производство трговија и услуги -ОХРИД
  • Vendor: Елена Укоевска
  • Address: ул. Цар Самуил бр.24
    Охрид
    6000
  • No ratings found yet!
Sale! View Details

Брош пеперутка со мк рубин

15.000 ден 11.999 ден Quick Shop
Sale! View Details

Vathë me mk rubin

8.900 ден 6.200 ден Quick Shop
Sale! View Details

Ланче со крст

25.000 ден 21.000 ден Quick Shop