6.150 ден

Categories: ,

Description

 • Composition: plush made of 85% polyamide,15% elastin
 • Dimensions: 36,38 ,40,42,44
 • Weight: 500 gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dress, folding effect”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: ДООЕЛ МОДНО СТУДИО СВЕТЛЕ И ЈУЛЕ
 • Vendor: Светлана Димовска
 • Address: Предраг Јанчевски бр.15
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!
View Details

Елегантен блејзер со украсен паспул на крагна и џебови

7.200 ден Quick Shop
View Details

Fustan drap/bezh midi

6.150 ден Quick Shop
View Details

Elegant blazer with “messy” lapel and pockets

7.200 ден Quick Shop
View Details

Фустан драпе миди

6.150 ден Quick Shop