1.500 ден

Description

Përbërja: dy gota të zbukuruara me perla dhe guralecë, pasqyrë, dekorim dekorativ, gërshërë, perla, dy zemra prej qelqi, me trëndafila të bërë nga plastika

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dekoratë dasme -komplet dasme për unazat”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: ТП РИТА ДЕКОР
  • Vendor: Фатмире Реџепи
  • Address: Радован Цониќ бр.24
    Тетово
    1220
  • No ratings found yet!
View Details

Dancing handkerchief for the bride for the wedding day

1.500 ден Quick Shop
View Details

Тепсија за “к’на геџе“ /украсни тепсии

500 ден Quick Shop
View Details

Artificial flowers

2.000 ден Quick Shop
View Details

Марамче за играње на невестата за денот на свадбата

1.500 ден Quick Shop