Description

  • Përbërja: të bërë nga mëndafshi, të zbukuruar me pe dhe guralecë me shkëlqim
  • Përmasat: opsionale

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “çanta dekorative moderne”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Вјолца Печи
  • Vendor: Вјолца Печи
  • Address: ЃИНАР-ЕЛБАСАН
    Albania
  • No ratings found yet!
View Details

Çanta të thurura me zbukurime tradicionale

View Details

Hand knits in one string (milenca) (several variants)

View Details

Декоративни ташни модерни