1.230 ден

Description

  • Përbërja: të bërë nga mëndafshi, të zbukuruar me pe dhe guralecë me shkëlqim

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Çanta dekorative”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Пулије Ќосја
  • Vendor: Пулије Ќосја
  • Address: ЃИНАР-ЕЛБАСАН
    Albania
  • No ratings found yet!
View Details

Ташни плетени со традиционални орнаменти

1.230 ден Quick Shop
View Details

Pantofla të leshta, të thurura

View Details

Knitted purses with traditional ornaments

1.230 ден Quick Shop