33.500 ден

Description

  • Përbërja: argjend, mk rubin
  • Përmasat: 28/14 m

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Byzylyk/Hallkë dore”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: МЕК СИЛВЕР ДООЕЛ увоз-извоз Друштво за производство трговија и услуги -ОХРИД
  • Vendor: Елена Укоевска
  • Address: ул. Цар Самуил бр.24
    Охрид
    6000
  • No ratings found yet!
View Details

Oбетки како цвет

5.800 ден Quick Shop
View Details

Ланче со цвет

10.000 ден Quick Shop
Sale! View Details

Ланче

12.000 ден 8.999 ден Quick Shop
Sale! View Details

Vathë me mk rubin

8.900 ден 6.200 ден Quick Shop