3.000 ден

Description

Composition: velvet, decorative pebbles, crystals of imitation jewellery

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bridal handkerchief”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Ферузан Имери
  • Vendor: Ферузан Имери
  • Address: Беличица бр
    Тетово
    1220
  • No ratings found yet!
View Details

Украсна кутија со цвеќе и чоколада

1.700 ден Quick Shop
View Details

Shall dasme dhe për “këna gexhe”

50 ден Quick Shop
View Details

Wedding and “henna night” handkerchief

50 ден Quick Shop
View Details

Decorative handmade engagement cloth

2.500 ден Quick Shop