2.000 ден

Description

Composition: synthetics, velvet, gold/silver thread and satin

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bridal bouquet made of artificial flowers”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: ТП РИТА ДЕКОР
  • Vendor: Фатмире Реџепи
  • Address: Радован Цониќ бр.24
    Тетово
    1220
  • No ratings found yet!
View Details

Тепсија за “к’на геџе“ /украсни тепсии

500 ден Quick Shop
View Details

Марамче за играње на невестата за денот на свадбата

1.500 ден Quick Shop
View Details

Engagement chocolate box with the inscription Happy Engagement

1.500 ден Quick Shop
View Details

Бонбониери за веридба со натпис Среќна веридба

1.500 ден Quick Shop