500 ден

Description

Composition: tulle, the pan is made of plastic, the material is satin

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Baking pan (tepsi) for “henna night” /decorative baking pans (tepsi)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: ТП РИТА ДЕКОР
  • Vendor: Фатмире Реџепи
  • Address: Радован Цониќ бр.24
    Тетово
    1220
  • No ratings found yet!
View Details

Марамче за играње на невестата за денот на свадбата

1.500 ден Quick Shop
View Details

Вештачко цвеќе

2.000 ден Quick Shop
View Details

Бонбониери за веридба со натпис Среќна веридба

1.500 ден Quick Shop
View Details

Бидермаер од вештачко цвеќе

2.000 ден Quick Shop