2.000 ден

Description

  • Composition: latex, peony, plastic material, decorative wires, plasterboard

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Artificial flowers”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: ТП РИТА ДЕКОР
  • Vendor: Фатмире Реџепи
  • Address: Радован Цониќ бр.24
    Тетово
    1220
  • No ratings found yet!
View Details

Бидермаер од вештачко цвеќе

2.000 ден Quick Shop
View Details

Tepsi për “këna gexhe” / tepsi dekorative

500 ден Quick Shop
View Details

Марамче за играње на невестата за денот на свадбата

1.500 ден Quick Shop
View Details

Engagement chocolate box with the inscription Happy Engagement

1.500 ден Quick Shop