5.800 ден

Description

  • Димензии : димензија на рубин 8 мм
  • Тежина: тежина 5,2г

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Oбетки како цвет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: МЕК СИЛВЕР ДООЕЛ увоз-извоз Друштво за производство трговија и услуги -ОХРИД
  • Vendor: Елена Укоевска
  • Address: ул. Цар Самуил бр.24
    Охрид
    6000
  • No ratings found yet!
Sale! View Details

Обетки со мк рубин

8.900 ден 6.200 ден Quick Shop
Sale! View Details

Прстен

12.800 ден 9.995 ден Quick Shop