Description

  • Përbërja: pambuk, lesh
  • Përmasat: sipas masës

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “1. Veshje tradicionale, kostume për dasma, kostume popullore vishen nga shoqëritë kulturore dhe artistike, kostumet popullore, kaftanët, jelekë, xhamadanë”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Рефије Сала
  • Vendor: Рефије Сала
  • Address: ЕЛБАСАН
    Albania
  • No ratings found yet!
View Details

Традиционална облека ,носии за на свадба народни носии

View Details

Pantofla të thurura për fëmijë, të zbukuruar me rruaza

View Details

Плетени волнени калчини