36.000 ден

Description

 • Состав: спондекс- фустанот ,џамаданот (кадифе со срма)
 • Димензии : по мерка
 • Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Џамадан со фустан”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: ТП ДОРА Е АРТЕ
 • Vendor: Белка Белули
 • Address: Радован Цониќ 67
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!
View Details

Корсет со кратка сукња

18.000 ден Quick Shop
View Details

Елек со фустан

36.000 ден Quick Shop