6.000 ден

Description

 • Состав: Американски сатен без ликра (Полиестер)Здолништето е изработено од американски сатен во црна боја.
 • Димензии : Димензии , 180 цм x 100 цм
 • Тежина: 0,5 кг

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Црно здолниште Ерин”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: АТЕЛЈЕ КИРОСКА ТП Маја Среќко Кироска
 • Vendor: Маја Кироска
 • Address: с.Вратница
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!
View Details

Dress Rose

24.000 ден Quick Shop
View Details

Komplet Klara

72.000 ден Quick Shop
View Details

Fustan nusërie Dora

42.000 ден Quick Shop
View Details

Fustan i zi i shkurtër Katja

9.000 ден Quick Shop