3.000 ден

Description

  • Состав: стакло ,контурна боја,боја за стакло дрвена рамка
  • Димензии : 38×38 см
  • Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Цветен круг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information