400 ден

Category:

Description

Накит за на врат.
Рачно моделиран,печен и сликан со акрилни сјајни бои.
Ширина 9см

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Хармонија-накит”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

View Details

Еднорог

600 ден Quick Shop
View Details

Персонализиран магнет за на фрижидер

250 ден Quick Shop
View Details

Висечки орнаметнт-Olw in the night

View Details

Глинени кутии

600 ден Quick Shop