42.000 ден

Description

 • Состав: кадифе ,срма,
 • Димензии : по мерка
 • Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фустан со кадифе и срма , машински изработен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: Fisnike Demiri
 • Vendor: Fisnike Demiri
 • Address: ул. Гоце Делчев бр.45
  Гостивар
  1230
 • No ratings found yet!
View Details

Pallto dhe fund kadife

33.000 ден Quick Shop
View Details

Свечен костум

27.500 ден Quick Shop
View Details

Добра кошулa со ракави

18.000 ден Quick Shop