24.000 ден

Description

 • Состав: Руски сатен со ликра (Полиестер 95%, 5% ликра) Фустанот е изработен од руски сатен.
 • Димензии : Димензии , 180 цм x 100 цм
 • Тежина: 1 кг

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фустан Роуз”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: АТЕЛЈЕ КИРОСКА ТП Маја Среќко Кироска
 • Vendor: Маја Кироска
 • Address: с.Вратница
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!
View Details

Fustan nusërie Dora

42.000 ден Quick Shop
View Details

Black skirt Erin

6.000 ден Quick Shop
View Details

Black short dress Katja

9.000 ден Quick Shop
View Details

Краток црн фустан Катја

9.000 ден Quick Shop