6.150 ден

Description

 • Состав: плишан изработен од 85% полиамид ,15% еластин
 • Димензии : 36,38 ,40,42,44
 • Тежина: 500 гр

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фустан преклоп ефект”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: ДООЕЛ МОДНО СТУДИО СВЕТЛЕ И ЈУЛЕ
 • Vendor: Светлана Димовска
 • Address: Предраг Јанчевски бр.15
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!
View Details

Midi Fustan asimetrik

5.950 ден Quick Shop
View Details

Dress, folding effect

6.150 ден Quick Shop
View Details

Classic midi skirt with satin detail, 90% spandex, 10% elastin. Completely lined, 100% viscose, black in colour.

4.100 ден Quick Shop
View Details

Елегантен блејзер со украсен паспул на крагна и џебови

7.200 ден Quick Shop