6.150 ден

Description

 • Состав: плишан изработен од 85% полиамид ,15% еластин
 • Димензии : од 36,38 ,40,42,44
 • Тежина: 400 гр

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фустан драпе миди”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: ДООЕЛ МОДНО СТУДИО СВЕТЛЕ И ЈУЛЕ
 • Vendor: Светлана Димовска
 • Address: Предраг Јанчевски бр.15
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!
View Details

Midi Fustan asimetrik

5.950 ден Quick Shop
View Details

Midi dress, asymmetrical

5.950 ден Quick Shop
View Details

Миди Фустан асиметричен

5.950 ден Quick Shop
View Details

Classic midi skirt with satin detail, 90% spandex, 10% elastin. Completely lined, 100% viscose, black in colour.

4.100 ден Quick Shop