1.500 ден

Description

Состав: две чаши украсени со бисерчиња и камчиња ,огледало,украсна декорација     ,бисери ножици две срца од стакло  ружи од пластика

– Димензии :

– Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Украс за свадба- сет за свадба за прстените”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: ТП РИТА ДЕКОР
  • Vendor: Фатмире Реџепи
  • Address: Радован Цониќ бр.24
    Тетово
    1220
  • No ratings found yet!
View Details

Artificial flowers

2.000 ден Quick Shop
View Details

Engagement chocolate box with the inscription Happy Engagement

1.500 ден Quick Shop
View Details

Тепсија за “к’на геџе“ /украсни тепсии

500 ден Quick Shop
View Details

Dekoratë dasme -komplet dasme për unazat

1.500 ден Quick Shop