200 ден

Category:

Description

Рачно обликувани,печени и сликани со акрилни сјајни бои.
Висината варира од 3цм до 8цм.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Украсни печурки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

View Details

Сино добредојде

600 ден Quick Shop
View Details

Панда-привезок за ланче

300 ден Quick Shop
View Details

Персонализирани магнети за фрижидер

200 ден Quick Shop
View Details

3Д Куќен број

500 ден Quick Shop