2.500 ден

Description

 • Состав: чипка ,украсни детали , бисери ,шифон,
 • Димензии :
 • Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Украсна рачно изработена крпа за веридба”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: Ферузан Имери
 • Vendor: Ферузан Имери
 • Address: Беличица бр
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!
View Details

Bridal handkerchief

3.000 ден Quick Shop
View Details

Bidermajer (buqetë)

1.500 ден Quick Shop
View Details

Kuti dekorative me lule dhe çokollatë

1.700 ден Quick Shop