1.700 ден

Description

 • Состав: цвеќе,кутија,фиока за чоколада ,корпа
 • Димензии :
 • Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Украсна кутија со цвеќе и чоколада”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: Ферузан Имери
 • Vendor: Ферузан Имери
 • Address: Беличица бр
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!
View Details

Shami për nuse

3.000 ден Quick Shop
View Details

Украсна рачно изработена крпа за веридба

2.500 ден Quick Shop
View Details

Марамче за невеста

3.000 ден Quick Shop