6.500 ден

Description

 • Состав: сребро ,
 • Димензии : 100 мм на цветовите
 • Тежина: траинс 10,7г

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Траинс ланче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: ФИЛИГРАНИСТ-МАРИЈАНА ПИПИЛИЕВА-ОХРИД
 • Vendor: Маријана Пипилева
 • Address: Св. Климент Охридски бр.40
  Охрид
  6000
 • No ratings found yet!
View Details

Oбетки филигран

3.000 ден Quick Shop
View Details

Oбетки

6.100 ден Quick Shop