Description

Состав:  

Димензии : по мерка

Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Традиционална облека ,носии за на свадба народни носии”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Рефије Сала
  • Vendor: Рефије Сала
  • Address: ЕЛБАСАН
    Albania
  • No ratings found yet!
View Details

Përpunim i bizhuterive tradicionale

View Details

Pantofla të thurura për fëmijë, të zbukuruar me rruaza

View Details

1. Veshje tradicionale, kostume për dasma, kostume popullore vishen nga shoqëritë kulturore dhe artistike, kostumet popullore, kaftanët, jelekë, xhamadanë

View Details

Изработка на традиционален накит