3.000 ден

Description

  • Состав: стакло ,контурна боја,боја за стакло,дрвена рамка

Димензии : 33×30см

  • Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Тиркизен цвет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

View Details

Вазна чипка

4.000 ден Quick Shop