500 ден

Description

 • Состав: ,тул,садот е е од пластика ,материјалот е сатен
 • Димензии :
 • Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Тепсија за “к’на геџе“ /украсни тепсии”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: ТП РИТА ДЕКОР
 • Vendor: Фатмире Реџепи
 • Address: Радован Цониќ бр.24
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!
View Details

Baking pan (tepsi) for “henna night” /decorative baking pans (tepsi)

500 ден Quick Shop
View Details

Dancing handkerchief for the bride for the wedding day

1.500 ден Quick Shop
View Details

Tepsi për “këna gexhe” / tepsi dekorative

500 ден Quick Shop
View Details

Украс за свадба- сет за свадба за прстените

1.500 ден Quick Shop