1.230 ден

Description

Состав: изработени од волна

Димензии : по избор

Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ташни плетени со традиционални орнаменти”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Пулије Ќосја
  • Vendor: Пулије Ќосја
  • Address: ЃИНАР-ЕЛБАСАН
    Albania
  • No ratings found yet!
View Details

Çanta dekorative

1.230 ден Quick Shop
View Details

Knitted purses with traditional ornaments

1.230 ден Quick Shop
View Details

Плетени волнени калчини

View Details

Pantofla të leshta, të thurura