615 ден

Description

Состав: изработени од волна

Димензии : по избор

Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ташни плетени со традиционални орнаменти”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Ванти Ќосја
  • Vendor: Ванти Ќосја
  • Address: ЃИНАР-ЕЛБАСАН
    Albania
  • No ratings found yet!
View Details

Ташни плетени со традиционални орнаменти

2.152 ден Quick Shop
View Details

Pantofla të leshta të thurura

1.230 ден Quick Shop
View Details

Çorape të leshta të thurura

1.537 ден Quick Shop
View Details

Декоративни ташни

1.845 ден Quick Shop