90 ден

Description

Суви црвени пиперки со урда и јајца.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Суви црвени пиперки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Етно ресторан САЈГИЈА
  • Vendor: Слаѓана Котевска
  • Address: ул. Индустриска бр.1
    Гостивар
  • No ratings found yet!
View Details

Роденденско мени за возрасни-Пакет 2

4.000 ден Quick Shop
View Details

Роденденско мени за деца -Пакет 1

2.000 ден Quick Shop
View Details

Пифтија

150 ден Quick Shop
View Details

Homemade sausage

900 ден Quick Shop