96.000 ден

Description

 • Уметник Рубенс Корубин
 • Димензии40×50
 • техника масло на платно
 • Тема Нов симболизам
 • Година 2020
 • Информации за транспорт :

Димензии:60x70x8

 • Состав: дрвен рам без стакло

Тежина 4кг.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Слика наслов – Цртање во природа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: ЗУПТ “БУКЕФАЛ” Охрид
 • Vendor: Нена Коцарева Жупан
 • Address: Св.Климент Охридски 54
  Охрид
  6000
 • No ratings found yet!
View Details

Imaginary Story

132.000 ден Quick Shop
View Details

NENA KOCAREVA ZHUPAN

21.000 ден Quick Shop
View Details

Drawing in nature

96.000 ден Quick Shop