72.000 ден

Description

 • Уметник Данчо Ордев
 • Димензии70×85
 • техника масло на платно
 • Тема Архитектура
 • Година 2020
 • Информации за транспорт :
 • Димензии:90x105x5
 • Состав: Дрвена рамка без стакло
 • Тежина 3кг

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Слика наслов – Урбана традиција”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: ЗУПТ “БУКЕФАЛ” Охрид
 • Vendor: Нена Коцарева Жупан
 • Address: Св.Климент Охридски 54
  Охрид
  6000
 • No ratings found yet!