15.000 ден

Description

 • Уметник Мирко Вуисич
 • Димензии19×27
 • техника масло на панел
 • Тема:портрет
 • Година 2019
 • Информации за транспорт :
 • Димензии:27x37x4
 • Состав: Дрвена рамка без стакло
 • Тежина 1 кг

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Слика наслов – Охридска магија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: ЗУПТ “БУКЕФАЛ” Охрид
 • Vendor: Нена Коцарева Жупан
 • Address: Св.Климент Охридски 54
  Охрид
  6000
 • No ratings found yet!
View Details

Urban tradition

72.000 ден Quick Shop
View Details

Слика наслов – Цртање во природа

96.000 ден Quick Shop