21.000 ден

Description

Уметник Жани Гелевска Велјановска

Тема Нео симболизам

Година 2019 ,

техника масло на платно

Димензии26×26

Информации за транспорт :

Димензии: 42x42x5

Тежина  0,5 kg

Состав: Дрвена рамка и картон без стакло

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Слика наслов – На време”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: ЗУПТ “БУКЕФАЛ” Охрид
  • Vendor: Нена Коцарева Жупан
  • Address: Св.Климент Охридски 54
    Охрид
    6000
  • No ratings found yet!
View Details

Emri i produktit: Titulli i pikturës – Tradita Urbane

72.000 ден Quick Shop
View Details

Слика наслов – Веселост и радост на ветрот

39.000 ден Quick Shop
View Details

Urban tradition

72.000 ден Quick Shop