132.000 ден

Description

 • Уметник Трајче Јанчевски
 • Тема – Мртва природа
 • Година ,1982
 • техника . масло на панел
 • Димензии47,5 x 62
 • Информации за транспорт :
 • Димензии:50x65x5
 • Тежина 2 кг

Состав: Дрвен панел без стакло

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Слика наслов: Имагинарна приказна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: ЗУПТ “БУКЕФАЛ” Охрид
 • Vendor: Нена Коцарева Жупан
 • Address: Св.Климент Охридски 54
  Охрид
  6000
 • No ratings found yet!
View Details

Слика наслов – Ветровит пејсаж

96.000 ден Quick Shop