96.000 ден

Description

Уметник  Александар Зафировски

 • Димензии50×65
 • техника  масло на платно
 • Тема пејсаж
 • Година 2019
 • Категорија : Уметничка сликажж
 • Димензии:85x67x6cm
 • Состав: дрвен рам без стакло
 • Тежина 3 кг

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Слика наслов – Ветровит пејсаж”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: ЗУПТ “БУКЕФАЛ” Охрид
 • Vendor: Нена Коцарева Жупан
 • Address: Св.Климент Охридски 54
  Охрид
  6000
 • No ratings found yet!
View Details

Windy Landscape

96.000 ден Quick Shop
View Details

Drawing in nature

96.000 ден Quick Shop
View Details

Urban tradition

72.000 ден Quick Shop
View Details

Peizazh me erë

96.000 ден Quick Shop