39.000 ден

Description

 • Уметник Ванчо Јаков
 • Димензии 33,4 x 51,5
 • техника масло на платно
 • Тема: пејсаж
 • Година 2019
 • Информации за транспорт :
 • Димензии:70x53x6
 • Состав: Дрвен рам без стакло
 • Тежина 3кг

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Слика наслов – Веселост и радост на ветрот”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: ЗУПТ “БУКЕФАЛ” Охрид
 • Vendor: Нена Коцарева Жупан
 • Address: Св.Климент Охридски 54
  Охрид
  6000
 • No ratings found yet!
View Details

Peizazh me erë

96.000 ден Quick Shop
View Details

Слика наслов – Ветровит пејсаж

96.000 ден Quick Shop
View Details

Një histori imagjinare

132.000 ден Quick Shop