3.000 ден

Description

 • Состав: сребро 925,седеф школка природна
 • Димензии : привезок 4,5 см ,обетки 1,2 см ,
 • Тежина: на сет 7,45гр

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: SILVER DELIGHT
 • Vendor: Ајше Казим
 • Address: Св. Климент Охридски бр.6
  Охрид
  6000
 • No ratings found yet!