36.000 ден

Description

 • Состав: 50% полиестер, 50% свила
 • Изработен од хајал тул и свилена постава
 • Рачно аплицирање на сваровски каменчиња
 • Димензии : S, M, L, XL
 • Тежина:2кг

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Свечен фустан”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: Есма Ќазим Дизајн студио Охрид
 • Vendor: Есма Ќазим
 • Address: ул.7 НОЕМВРИ БР.21
  Охрид
  6000
 • No ratings found yet!
View Details

Fustan nusërie Salma

30.900 ден Quick Shop
View Details

Луксузна Венчаница

42.000 ден Quick Shop
View Details

Mодерна Венчаница

23.900 ден Quick Shop
View Details

Angel Wedding Gown

27.000 ден Quick Shop