5.000 ден

Description

Понудите се за минимум 10 лица.

 • крем салата
 • ордевер
 • мешано пециво
 • кикирики
 • сокови
 • похована даска (похован кашкавал, похована зденка, тиквици, похован кромид)
 • мешана скара (топчиња од мелено месо,пилешки прсти,свински ражничи)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Роденденско мени за возрасни-Пакет 3”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: Етно ресторан САЈГИЈА
 • Vendor: Слаѓана Котевска
 • Address: ул. Индустриска бр.1
  Гостивар
 • No ratings found yet!
View Details

Çorbë e gjyshes

100 ден Quick Shop
View Details

Роденденско мени за возрасни-Пакет 1

3.000 ден Quick Shop
View Details

Birthday children’s menu – Package 3

2.000 ден Quick Shop
View Details

Birthday adults’ menu – Package 1

3.000 ден Quick Shop