Description

Состав: изработени од свилен конец

Димензии : по мерка

Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Рачно плетени миленциња (повеке варијанти)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Вјолца Печи
  • Vendor: Вјолца Печи
  • Address: ЃИНАР-ЕЛБАСАН
    Albania
  • No ratings found yet!
View Details

Плетени волнени калчини

View Details

Декоративни ташни модерни

View Details

Çanta të thurura me zbukurime tradicionale