3.600 ден

Description

 • Состав: сребро ,
 • Димензии : тежина 6,25г големина на прстен 15/55
 • Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Прстен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: ФИЛИГРАНИСТ-МАРИЈАНА ПИПИЛИЕВА-ОХРИД
 • Vendor: Маријана Пипилева
 • Address: Св. Климент Охридски бр.40
  Охрид
  6000
 • No ratings found yet!
View Details

Ланче

3.300 ден Quick Shop
View Details

Butterfly brooch

8.000 ден Quick Shop
View Details

Trains necklace

6.500 ден Quick Shop
View Details

Oбетки

6.100 ден Quick Shop