Sale!

12.800 ден 9.995 ден

Description

 • Состав: сребро , рубин 8 мм,
 • Димензии : 16/56 ,рубин 8 мм,
 • Тежина: 14,5 г.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Прстен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: МЕК СИЛВЕР ДООЕЛ увоз-извоз Друштво за производство трговија и услуги -ОХРИД
 • Vendor: Елена Укоевска
 • Address: ул. Цар Самуил бр.24
  Охрид
  6000
 • No ratings found yet!
Sale! View Details

Necklace with cross pendant

25.000 ден 21.000 ден Quick Shop
Sale! View Details

Ring

12.800 ден 9.995 ден Quick Shop
View Details

Earrings in the form of flower

5.800 ден Quick Shop
Sale! View Details

Broshetë/karficë me mk rubin

15.000 ден 11.999 ден Quick Shop