250 ден

Category:

Description

Персонализирано магнетче за новороденче за фрижидер.
Изработено од глина,печено и сликано со акрилни сјајни бои.
Висина 5 cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Персонализиран магнет за на фрижидер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

View Details

Глинена саксија What’s on cat’s mind?

600 ден Quick Shop
View Details

Љубовна игра-декоративен сад за накит

400 ден Quick Shop
View Details

Хармонија-накит

400 ден Quick Shop
View Details

Еднорог

600 ден Quick Shop