200 ден

Description

Персонализирани магнети за фрижидер
Изработени од глина.
Печени и сликани со акрилни бои.
Дијаметар 4цм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Персонализирани магнети за фрижидер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

View Details

Глинена саксија What’s on cat’s mind?

600 ден Quick Shop
View Details

Украсни печурки

200 ден Quick Shop
View Details

Ѕвездена куќа

600 ден Quick Shop
View Details

Висечки орнаметнт-Olw in the night